HEAD SÕBRAD
Me oleme osa millestki eriti suurest – külalislahkusmajandus on kui rahva süda, pakkudes elamusi ja igapäevarutiinile vaheldust. Meie kõigi kireks on olnud ja jääb ka edaspidi inimeste õnnelikuks tegemine, nendelt naeratuse väljavõlumine, uksel tervitamine, toiduelamuste pakkumine, lillede toomine tähtsatel sündmustel, abieluettepanekutele ja kooselu alguse tähistamistele kaasaaitamine, inimeste väärikas ärasaatmine teistele radadele, sünnipäevalaste üllatamine jne jne jne.
ga raske südamega teatame, et meie restoranid on hetkel suletud. Ja see otsus ei ole majanduslik, vaid eelkõige Meie endi kaitseks mõeldud!
Ja soovime siinkohal tsiteerida Taanis asuva restorani noma omaniku René ja tema tiimi sõnu ”Me sulgeme restoranide uksed mõneks ajaks, kuid ei sulge uksi elule, sõprusele, kogukonnale ega üksteisele. Me sammume koos igat sammu sellel teel”.
Hoiame kokku, toetame üksteist, oma Peresid ja lähedasi. Mõtleme tulevikule ja teeme uusi plaane, sest Inimesed ja ühiskond vajab Meid peale selle Jama lõppu rohkem kui kunagi varem!!!
MARTTI & TÕNIS & MEIE RESTORANIDE PERED
Siigur Restoranid

NCH-fishskin

Algusest lõpuni erakordne, kogemus, võites kogu Su tähelepanu.
Detailideni läbimõeldud, ning toodud sinuni parimate professionaalide poolt.

nch-interior-4
NCH-icebowl

Me lubame, et pakume Sulle kõikehaarava ja unustamatu elamuse, mille loovad hoole ja armastusega valminud road koos perfektselt sobitatud veinivalikuga.

Emotsioon, mis ülendab.

NCH-lobster

Oled teretulnud kogema.

Parim restoran Eestis, 2020. Nii kuulutab The White Guide Baltic ja hindab meie tasemeks Global Masters Level.

dinnersclub-logo
NCH-crisps
White-guide-2020-110x170mm

Meie pühendumus ei jää märkamata ka väljaspool Eestit ning Baltikumi:

Oleme uhked The Diners Club World’s 50 Best Restaurants Academy poolt valitud järgmise generatsiooni sihtkohtade valikusse (ehk The Diners Club 50 Best Discovery Series) kuulumise üle.

_25A0342 BW

Vanemteenindaja NOA Chef’s Hall-is

NOA Chef’s Hall on parim restoran Eestis. Nii nad räägivad ja meie nõustume. Restoran on eriline algusest lõpuni, isegi väikseimgi detail on eritellimusel valmistatud. Kogemus, mis viib Sind rännakule armastusega valminud toidu ja hoolikalt valitud jookide maailma, pakkudes unustamatut elamust. NOA Chef’s Hall hoiab juba neljandat aastat White Guide Nordic hinnangul parima Eesti ja Baltimaade restorani tiitlit. Täna on meil harukordne võimalus pakkuda võimalust kandideerimiseks professionaalse vanemteenindaja rolli. Lisainfo rolli ja kandideerimise kohta siin.

Ranna tee 3
12112 Tallinn

OLEME HETKEL SULETUD

Kolmap – Laup 18.00–00.00

Broneerimine

Telefon: (+372) 5080589
E-mail: nch@nch.ee

Kinkekaardid

Firma:

OKO Restoranid OÜ
Ranna tee 3, Tallinn 12112
Reg. nr. 12046361
KMKR. EE101423890